Bugun...SÜT MISIRI SATARAK ÜNİVERSİTE HARÇLIĞINI ÇIKARIYOR

Tarih: 08-12-2015 21:44:47 Güncelleme: 08-12-2015 21:59:47 + -


Eleşkirt'te Celal Oruç Hayvansal Üretim Ve Yönetim 2. sınıf öğrencisi Durdu Sönmez Süt mısırı satarak üniversite harçlığını çıkarıyor.


SÜT MISIRI SATARAK ÜNİVERSİTE HARÇLIĞINI ÇIKARIYOR

Eleşkirt'te Celal Oruç Hayvansal Üretim Ve Yönetim 2. sınıf öğrencisi Durdu Sönmez Süt mısırı satarak üniversite harçlığını çıkarıyor.

Üniversite öğrencisi Durdu Sönmez'in Eleşkirt'te kimsenin yapmadığı bu işi yaparak harçlığını çıkarması iş yok diyerek kahvehane köşelerinde boş boş oturanları utandıracak nitelikte.Anadolu İnternet cafenin önünde kurduğu dezgahta Sağuk havaya rağmen işini ciddiye alarak ve severek yapan Durdu Sönmez haber sitemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:''Üniversite öğrencisiyim.Okuldan arta kalan boş zamanlarımda bu işi yaparak harçlığımı çıkartıyorum.Bu işi ilk yaparken acaba başarabilirmiyim diyordum.Ama Eleşkirt halkının ilgisi ve sıcak davranışları beni çok mutlu etti.Eleşkirt'te süt mısırı satan yoktu.Şimdi ben Satıyorum. Hem ilçemizde değişik bir iş oldu hemde ben üniversite öğrencisiyim harçlığımı çıkarmaya başladım.Bana bu işi kurmamda yardımcı olan ve destek olan Eleşkirt'li esnafımız Bülent kahraman abimizede çok teşekkür ederim.''dedi.
Editör: AYHAN İSENFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER EKONOMİ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 1. Osmanlı
 2. Kubat Ötme Bülbül
VİDEO GALERİ
YUKARI