Bugun...TUTAK EMNİYETİNDEN HAYDİ GENÇLER SPORA ETKİNLİĞİ

Tarih: 21-12-2015 21:54:27 Güncelleme: 21-12-2015 22:10:27 + -


Tutak Emniyeti Tarafından Haydi gençler spora projesi kapsamında Çeşitli Branşlarda Spor Kursları ve Geziler Düzenledi.


TUTAK EMNİYETİNDEN HAYDİ GENÇLER SPORA ETKİNLİĞİ

Tutak Emniyeti Tarafından Haydi gençler spora projesi kapsamında Çeşitli Branşlarda Spor Kursları ve Geziler Düzenledi.Konuyla ilgili  yapılan açıklamda şu ifadelere yer verildi.''

Tutak İlçe Emniyet Amirliğimiz Tarafından Haydi Gençler Spora Projesi Kapsamında Öğrencilerimize Çeşitli Branşlarda Spor Kursları ve Geziler Düzenlenmiştir 
 

 Tutak İlçe Emniyet Amirliğimiz tarafından yürütülen Haydi Gençler Spora Projesi kapsamında Tutak ilçemizde suça karışmış ya da suça meyilli olabilecek 90 öğrencimize yönelik Taekwondo, Badminton ve Masa Tenisi branşlarında spor kursları düzenlenmiştir.

 

Ayrıca ilçe dışına çıkmayan öğrencilerimiz tespit edilerek 39 öğrencimize yönelik Çanakkale gezisi, 100 öğrencimize yönelikte Doğubayazıt gezisi düzenlenmiştir. Bu gezilerde Çanakkale ilinin ve Doğubayazıt ilçemizin tarihi ve turistik mekanları öğrencilerimize tanıtılmıştır.

 

Projeye katılan öğrenciler ve aileleri düzenlenen spor kursları ve gezilerden dolayı memnuniyetlerini ifade etmişler ve sosyal katkılarından dolayı İl Emniyet Müdürümüz Sayın M. Turgay KARABULAK’a teşekkür etmişlerdir. ''denildi.
Editör: AYHAN İSENFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER TUTAK Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 1. Osmanlı
 2. Kubat Ötme Bülbül
VİDEO GALERİ
YUKARI